BAYİLİKLERİMİZ

Nuh Beton

Marmara Bölgesi, Sakarya Bölge Bayiliği

Nuh Çimento Sanayi A.Ş’nin ayrı bir faaliyet kolu olarak 1987 yılında Bostancı tesisinde üretime başlayan Nuh Beton A.Ş., zaman içinde hazır beton sektöründe yaşanan gelişmelere paralel olarak yeni tesisler kurma kararı almış ve 1989’da Hereke,1992’de B.Bakkalköy ve 1993’te de İkitelli tesisleri hizmete alınmıştır. Hızla büyüyen kuruluşun daha iyi organize edilebilmesi amacıyla ayrı bir şirket olarak teşekkül ettirilmesi fikri oluşmuş ve 1995 yılı Şubat ayında da Nuh Beton A.Ş. olarak tescil ettirilmiştir.

Stonewrap

Marma Bölgesi, Sakarya Bölge Bayiliği

1998 yılında başladığımız kültür taşı üretimimiz, bugün Stonewrap kültür taşı, UrbanBrick kültür tuğlası ve UrbanFloor yer taşı tescilli markalarıyla ulusal ve uluslararası pazarda hizmet vermektedir. Bugün tasarımcılara 45 farklı dokuda, 150 farklı renkte ürün sunarak tasarımcıların her türlü projesinde çözüm sunmaktadır.

Kılıçoğlu Kiremit

Marmara Bölgesi, Sakarya Bölge Bayiliği

1927 yılında Eskişehir'de kurulan Türkiye'nin ilk kiremit fabrikalarından olan Kılıçoğlu günümüzde yapı sektörünün önderleri arasında yer almaktadır. Sektörde liderliğini sürdüren Kılıçoğlu çatılar için Mükemmel Kiremit ve Çatı sistemlerinin yanında yapıların ihtiyac duyduğu pres tuğla, kaplama tuğla ve terra cotta karoları pazarlamaktadır.

Thermolock

Marmara Bölgesi, Sakarya Bölge Bayiliği

Boya, sıva ve özel ürünleri ile lider bir firma olan ThermoLock Grup, profesyonel ve gelişimi sadece kendimiz için değil müşterilerimiz içinde önemli olduğuna inanıyoruz. Her zaman kendimizi yenileyerek daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.